#b4a396

 

Startlijst Herfst Concours 2017

 

Datum: Zaterdag 21 oktober 2017

Starttijd 09.30 uur

 

F4

1. Mireille Grooters - Celeste

 

F9

2. Annemieke Hekman - Otrona

3. Christien Mussche - Bruno

 

F5.

4. Nathalie Prins - Liberty

 

F9.

5.Petra Klaver - Otrona

 

F8.

6. Lars Kwakkel - Presto

 

F7

7. Danielle Lammertsen - Liberty

8. Chantal ten Brinke - Jamira

 

F6

9.Chantal van Spijker - Wendy

 

F5

10. Anne Tinholt - Manou

11. Nancy Boom - Jamira

12. Elena Fridrichs - Jumper

13. Evelien Bloemhof - Lola

 

Pauze +- 11.00u

Starttijd +- 11.15

 

F4

14. Robin konterman - Lola

15. Nathalie Boer - Pitje

16. Jacco Visscher - Layla

17. Vera Hofstede - Charly

 

F3

18.Willemiek van Kesteren - Charly

19. Vera Heide - Layla

20. Eve Beldman - Lola

21. Gizanne ter Harmsel - Layla

22. Annet Schuurman - Lies

23. Joanne Bloemert - Jamira

24. Thirza Stegeman - Jumper

25. Elma Gunnink - Lies

 

F1

26. Berdien Klappe - Jumper

 

 

Regels tijdens de wedstrijden:

• Bij het rijden dienen alle ruiters een goed passende cap te dragen. Dit moet een veiligheids gecertificeerde cap zijn. Dit geldt ook voor pensionklanten.

• Bij het rijden dienen alle ruiters rijlaarzen te dragen óf stevige schoenen met een gladde doorlopende zool en een hak, gecombineerd met chaps.

• Ouders broertjes en zusjes mogen niet mee de rijbaan in. Zij kunnen plaats nemen langs de binnenbak achter de afzetting.

• Wedstrijd kleding is niet verplicht. Wanneer je wel in wedstrijd kleding rijd, zijn witte handschoenen verplicht.

Rij je zonder wedstrijdkleding, maar wil je wel handschoenen dragen? Dan zijn witte handschoenen ook verplicht

• Het ruiterpaspoort en het inschrijfgeld dienen vooraf ingeleverd te zijn!

• Foto's mogen gewoon gemaakt worden maar liever zonder flits. Hier kunnen de paarden van schikken.

 

 

 

Startlijst Zomer Concours 2017

 

Datum: Zaterdag 8 juli 2017

Starttijd 09.30 uur

 

F5

1. Delphine van de Bos - Lies

2. Nancy Boom - Jamira

 

F6

3.Chantal van Spijker - Mickey

4. Danique Beni - Layla

 

F9

5. Annemieke Hekman - Otrona

6. Christien Mussche - Bruno

 

F11

7. Laura Kouwen - Layla

 

F9

8. Petra Klaver - Otrona

 

F7

9. Chantal ten Brinke - Liberty

 

F8

10. Carla Hattem - Bruno

11. Lars Kwakkel - Blasé

12. Danielle Lammertsen - Liberty

 

Pauze 11.00 uur

Starttijd 11.15 uur

 

F5

13. Evelien Bloemhof - Jumper

14. Vera Hofstede - Lola

15. Elena Fridrichs - Jumper

 

F4

16. Jacco Visscher - Layla

17. Anne Tinholt - Manou

18. Suze Akse - Layla

19. Robin Konterman - Jumper

 

F3

20. Gizanne ter Harmsel - Layla

21. Eva van pijkeren - Jumper

22. Vera heide - Sunny

23. Nathalie Boer - Pitje

24. Willemiek van Kesteren - Sunny

25. Elma Gunnink - Blasé

 

A6

26. Laura Schuth - Presto

 

Uitslagen:

Rubriek "eigen paarden" (F9-F8-F6)

1. Christien Mussche - Bruno

 

F9-F8-F7-F6-F5

1. Nancy Boom - Jamira

2. Danielle Lammertsen - Liberty

 

F5-F6

1. Jacco Visscher - Layla

2. Suze Akse - Layla

 

F3-A6

1. Eva van Pijkeren - Jumper

2. Nathalie Boer - Pitje

 

Foto's die gemaakt zijn door Jorden Hoff vind je hier en hier.

 

Startlijst Konings Concours 2016

 

Datum: Donderdag 27 April 2017

Starttijd: 09.30 uur

 

F4

1. Rosa Brockotter - Rebel

2. Anne Tinholt - Manou

3. Rachel Witte - Layla

4. Jacco Visscher - Don Vito

 

F9

5. Annemieke Hekman - Otrona

 

F10

6. Laura Kouwen - Layla

 

F8

7. Christien Mussche - Delia

8. Lars Kwakkel - Blasé

 

F9

9. Petra Klaver - Otrona

 

F7

10. Danielle Lammertsen - Layla

11. Carla Hattem - Bruno

12. Chantal ten Brinke - Liberty

 

F6

13. Danique Beni - Layla

14. Anne Pessink - Presto

15. Jorden Hoff - Jamira

16. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

 

Pauze: +- 11.30 uur

Starttijd: 11.45 uur

 

F5

17. Nathalie Prins - Liberty

18. Aron Hoff - Jamira

19. Nancy Boom - Don Vito

20. Chantal van Spijker - Micky

21. Vera Hofstede - Lola

22. Evelien Bloemhof - Jumper

23. Dominique Krale - Manou

24. Elena Fridrichs - Jumper

 

A6

25. Laura Schuth - Presto

 

F2

26. Thirza Stegeman - Jumper

 

Pauze: +- 13.15 uur

Starttijd: 13.30 uur

 

F3

27. Gizanne Ter Harmsel - Manou

28. Eva van Pijkeren - Jumper

29. Vera Heide - Sunny

30. Nathalie Boer - Pitje

31. Willemiek van Kesteren - Sunny

32. Elaisa Kleinlugtenbeld - Blase

33. Finette Bloemberg - Jamira

34. Elma Gunnink - Blasé

 

Uitslagen:

F10/F9/F8/F7

1. Laura Kouwen - Layla

2. Lars Kwakkel - Blase

 

F6

1. Lianen Vreeswijk - Don Vito

 

F5

1. Dominique Krale - Manou

2. Aron Hoff - Jamira

 

F4

1. Jacco Visscher - Don Vito

 

F3

1. Vere Heide - Sunny

2. Finette Bloemberg - Jamira

 

F2/A6

1. Thirza Stegeman - Jumper

 

 

Foto's gemaakt door Jorden Hoff

vind je hier

 

 

 

 

 

 

 

 

Startlijst Voorjaar Concours

 

Datum: Zaterdag 11 maart 2016

Starttijd: 9.30 uur

 

Proef versie B word verreden

 

F8

1. Annemieke Hekman - Otrona

2. Christien Mussche - Bruno

3. Lars Kwakkel - Blasé

4.Petra Klaver - Otrona

 

F10

5.Laura Kouwen - Layla

 

F7

6. Carla Hattem - Delia

 

F6

7. Chantal ten Brinke - Liberty

 

F5

8. Danique Beni - Layla

9. Nancy Boom - Don Vito

10. Chantal van Spijker - Micky

11. Vera Hofstede - Lola

12. Domique Krale - Manou

 

Pauze: +- 11.00 uur

Starttijd: 11.15 uur

 

F4

13. Emily van Pijkeren - Lola

14. Anne Tinholt - Manou

15. Elena Fridrichs - Jumper

16. Rachel Witte - Layla

17. Evelien Bloemhof - Jumper

 

F3

18. Suze Akse - Layla

19. Joanne Bloemert - Jumper

20. Nathalie Boer - Pitje

21. Robin Konterman - Jumper

22. Danielle Boer - Pitje

23. Finette Bloemberg - Jamira

24. Elaisa Kleinlugtenbeld - Blasé

 

Pauze: +/- 12.45 uur

Starttijd: 13.00 uur

 

F2

25. Eve Beltman - Manou

26. Annet Schuurman - Bonny

27. Gizanne ter Harmsel - Manou

28. Emma Boer - Bonny

29. Vera Heide - Sunny

30. Eva van Pijkeren - Lola

 

A6

31. Laura Schuth Presto

 

 

 

 

 

Uitslagen:

F10 F8 F7

1. Christien Mussche - Bruno

2. Laura Kouwen - Layla

 

F6 F5

1. Chantal van Spijker - Mickey

2. Dominique Krale - Manou

 

F4

1. Elena Fredrichs - Jumper

 

F3

1. Suze Akse - Layla

2. Elaisa Kleinlugtenbeld - Blase

 

F2 A6

1. Vera Heide - Sunny

2. Annet Schuurman - Bonny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen:

F10/F8

1e prijs Annemieke Hekman - Otrona

 

F7/F6/F5

1e prijs Chantal van Spijker - Lola

 

F4/F3

1e prijs Elena Fridrichs - Jumper

2e prijs Dominique Krale - Manou

3e prijs Anne Tinholt - Manou

 

F2/F1/A6

1e prijs Laura Schuth - Presto

2e prijs Annet Schuurman - Bonny

 

Foto's die gemaakt zijn tijdens de wedstrijd vind je op onze Facebookpagina

 

 

 

 

 

Startlijst Nieuwjaarsconcours

 

Datum: zaterdag 21 januari 2017

Starttijd: 9.30 uur

 

F10

1. Laura Kouwen - Layla

 

F8

2. Annemieke Hekman - Otrona

3. Christien Mussche - Delia

 

F7

4. Carla Hattem - Bruno

5. Danielle Lammertsen - Layla

 

F6

6. Chantal ten Brinke - Liberty

 

F5

7. Danique Beni - Don Vito

8. Chantal van Spijker - Lola

 

pauze +- 10.30 uur

starttijd 10.45 uur

 

F4

9. Rosa Brockotter - Rebel

10. Rachel Witte - Layla

11. Nancy Boom - Don Vito

12. Emily van Pijkeren - Lola

13. Dominique Krale - Manou

14. Evelien Bloemhof - Jumper

15. Elena Fridrichs - Jumper

16. Naomi Mussche - Blasé

17. Vera Hofstede - Jumper

 

F3

18. Nathalie Boer - Pitje

19. Suze Akse - Layla

20. Danielle Boer - Pitje

21. Anne Tinholt - Manou

 

pauze +-12.30 uur

starttijd 12.45 uur

 

F2

22. Annet Schuurman - Bonny

23. Joanne Bloemert - Sunny

 

F1

24. Gizanne ter Harmsel - Manou

25. Eva van Pijkeren - Jumper

26. Vera Heide - Sunny

27. Emma de Boer - Manou

 

A6

28. Laura Schuth - Presto

 

 

 

Startlijst Herfst Concours

 

Datum: Zaterdag 22 oktober 2016

Starttijd: 9.30 uur

 

F10 - F8 - F7

1. Annemieke Hekman - Otrona - F8

2. Christien Mussche - Bruno - F7

3. Julia Brinkman - Belle - F7

4. Petra Klaver - Otrona - F8

5. Laura Kouwen - Layla - F10

6. Carla Hattem - Delia - F7

7. Lars Kwakkel - Don Vito - F7

8. Danielle Lammertsen - Layla - F7

 

pauze

starttijd 10.45 uur

 

F6

9. Chantal ten Brinke - Liberty

10. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

11. Floor Vreeswijk - Layla

12. Carolien Huls - Presto

 

F4

13. Chantal van Spijker - Micky

14. Dominique Krale - Manou

15. Evelien Bloemhof - Jumper

16. Vera Hofstede - Lola

17. Elena Fridrichs -Manou

18. Nancy Boom - Blasé

 

pauze

starttijd 12.15 uur

 

F3

19. Willemiek van Kesteren - Lola

20. Anne Tinholt - Manou

21. Naomi Mussche - Blasé

22. Elma Gunnink - Bonny

23. Jacco Visscher - Don Vito

24. Elaisa Kleinlugtenbeld - Blasé

25. Robin Konterman - Jumper

26. Rachel Witte - Layla

27. Finette Bloemberg - Jamira

28. Emily van Pijkeren - Jumper

 

pauze

starttijd 13.45uur

 

F2 - F1 - A5

29. Noah Busby - Blasé - F2

30. Nathalie Boer - Pitje - F2

31. Joanne Bloemert - Jumper - F1

32. Danielle Boer - pitje - F2

33. Emma - Manou - F1

34. Eve Beldman - Lola -F1

35. Laura Schuth - Presto -A5

 

 

Startlijst Konings Concours 2016

 

Datum: Woensdag 27 april 2016

Starttijd: 9.30 uur

 

De A versie word gereden

 

F8/F7

1. Petra Klaver (F8) - Otrona

2. Janneke Mol (F7) - Jamira

3. Carla Hattem (F7) - Don Vito

4. Annemieke Hekman (F8) - Otrona

5. Christien Mussche (F7) - Jamira

6. Lars Kwakkel (F7) - Blase

7. Rachel Pereira de Azevedo (F8) - Otrona

 

F6

8. Carolien Huls - Presto

9. Julia Brinkman - Belle

10. Chantal ten Brinke - Liberty

11. Kayra Buitenhuis - Manou

12. Danielle Lammertsen - Layla

 

pauze/prijsuitreiking +/- 11.00 uur

starttijd 11.15 uur

 

F5/F4

13. Lisanne Vreeswijk (F5) - Don Vito

14. Sabiene Visscher (F5) - Presto

15. Floor Vreeswijk (F5) - Layla

16. Aron Hoff (F5) - Don Vito

17. Evelien Bloemhof (F4) - Lola

18. Leonie Coster (F5) - Bronco

19. Chantal van Spijker (F4) - Lola

20. Dominique Krale (F4) - Jumper

21. Vera Hofstede (F4) - Lola

22. Nancy Boom (F4) - Blase

 

 

pauze prijsuitreiking 12.15 uur

starttijd 12.30 uur

 

F3

23. Rosa Brockotter - Rebel

24. Elena Fridrichs - Manou

25. Rachel Witte - Layla

26. Elma Gunnink - Bonny

27. Anne Tinholt - Manou

28. Naomi Mussche - Blasé

29. Robin Konterman - Jumper

30. Jacco Visscher - Blasé

31. Emily van Pijkeren - Jumper

 

F1/F2

32. Thirza Stegeman - Sunny

33. Danielle Boer - Jumper

34. Norah Meijer (F2) - Lola

35. Nathalie Boer - Pitje

36. Noah Busby - Lies McPhee

 

 

Uitslagen:

F8/F7

1. Christien Mussche - Jamira

2. Lars Kwakkel - Blase

 

F6

1. Carolien Huls - Presto

 

F5/F4

1. Leonie Coster - Bronco

2. Dominique Krale - Jumper

3. Nancy Boom - Blase

 

F3

1. Rosa Brockotter - Rebel

2. Emily van Pijkeren - Jumper

 

F2/F1

1. Danielle Boer - Jumer

 

 

Foto's die gemaakt zijn door Judith van Zoelen vind je hier.

 

Foto's die gemakt zijn door Jorden Hoff vind je hier.

 

 

 

 

 

 

 

Startlijst voorjaars Concours 2016

 

Datum: Zaterdag 5 maart 2016

Starttijd: 09.30 uur

 

De B versie word verreden

 

F7

1. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

2. Janneke Mol - Jamira

3. Lars Kwakkel - Blase

4. Petra Klaver - Otrona

5. Maaike Reuvekamp - Layla

6. Christien Mussche - Jamira

7. Annemieke Hekman - Otrona

8. Carla Hattem - Don Vito

 

Pauze +/- 10.30 uur

Starttijd 10.45 uur

 

F6

9. Danielle Lammertsen - Layla

10. Kayra Buitenhuis - Manou

11. Julia Brinkman - Belle

12. Chantal ten Brinke - Liberty

 

F5

13. Leonie Coster - Bronco

 

Pauze / prijsuitreiking: +- 11.15 uur

Starttijd: 11.30 uur

 

F4

14. Chantal van Spijker - Lola

15. Nancy Boom - Blasé

16. Vera Hofstede - Manou

 

 

 

F3

17. Evelien Bloemhof - Lola

18. Jacco Visscher - Blasé

19. Elena Fridrichs - Manou

20. Dominique Krale - Jumper

21. Femke Douwsma - Manou

22. Willemiek van Kesteren - Jumper

 

Pauze +/- 12.30 uur

Starttijd 12.45 uur

 

F2

23. Melissa Bremer - Jumper

24. Robin Konterman - Sunny

25. Anne Tinholt - Jumper

 

F1

26. Mirthe Douwsma - Sunny

27. Annet Schuurman - Bonny

28. Norah Meijer - Lola

 

 

Uitslagen:

 

F7

1e prijs Annemieke Hekman - Otrona

2e prijs Petra Klaver - Otrona

 

F6/F5

1e prijs Kayra Buitenhuis - Manou

 

F4/F3

1e prijs Elena Fridrichs - Manou

2e prijs Dominique Krale - Jumper

 

F2/F1

1. Norah Meijer - Lola

2. Robin Konterman - Sunny

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind je hier

 

 

Uitslagen:

 

F6/F7

1e prijs: Lars Kwakkel - Blase (f6)

2e prijs: Rachel Pereira de Azevedo (f7)

 

F5/F4

1e prijs: Leonie Coster - Bronco (F4)

2e prijs: danielle lammertsen - Blase

 

A5

1e prijs: Alyssa witpaard - Lies mcPhee

 

F3

1e prijs: chantal van Spijker -lola

2e prijs: Suze Akse - Jumper

 

F2

1e prijs: Marith wierstra - jumper

 

 

De foto's van de wedstrijd vind je hier.

Dit zijn onbewerkte foto's en op klein formaat. Bewerkte foto's kun je nabestellen via Judith van Zoelen (info@vanzoelenfotografie.com)

 

 

 

 

Startlijst Nieuwjaars Concours

 

Datum: zaterdag 9 januari 2016

Starttijd: 09.30 uur

 

De A versie word verreden

 

F7

1. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

 

F6

2. Julia Brinkman - Belle

3. Leona Noordman - Jamira

4. Lars Kwakkel - Blase

 

F7

5. Annemieke Hekman - Otrona

 

F5

6. Nathalie Prins - Don Vito

7. Danielle Lammertsen - Blase

 

F7.

8. Petra Klaver - Otrona

 

F5

9. Sabiene Visscher - Don Vito

10. Chantal ten Brinke - Liberty

11. Kayra Buitenhuis - Manou

 

F4

12. Leonie Coster - Bronco

 

Pauze 11.00 uur

Starttijd 11.15 uur

 

A5

13. Laura Schuth - Lies

 

A1

14. Fien Zieleman - Joery

 

A5

15. Alyssa Witpaard - Lies

 

F3

16. Chantal van Spijker - Lola

17. Nancy Boom - Blasé

18. Evelien Bloemhof - Lola

19. Suze Akse - Jumper

20. Vera Hofstede - Lola

21. Emily van Pijkeren - Jumper

22. Elena Fridrichs - Manou

 

F2

23. Marith Wierstra - Jumper

24. Anne Tinholt - Manou

25. Willemiek van Kesteren - Jumper

 

 

Startlijst FNRS Najaars Concours 2015

 

Datum: 19 September 2015

Starttijd: 09.00 uur

 

F6

1. Judith van Zoelen - Impuls

 

F7

2. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

 

F8

3. Titia Schwarz - Liberty

 

F6

4. Julia Brinkman - Lilly

5. Danielle Holterman - Jolien

 

F10

6. Laura Nijhof - Otrona

 

F5

7. Chantal ten Brinke - Liberty

8. Nathalie Prins - Don Vito

 

F7

9. Annemieke Hekman - Otrona

 

F5

10. Leona Noordman - Saphira

11. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

12. Floor Vreeswijk - Otrona

13. Anne Pessink - Tinka

 

F4

14. Leonie Coster - Bronco

 

pauze 10.30 uur

starttijd 10.45 uur

 

F3

15. Vera Hofstede - Joery

16. Naomi Mussche - Blasé

17. Evelien Bloemhof - Joery

18. Bodine vd Sluis - Blasé

19. Ragel Witte - Lola

20. Gerjanne Bisschop - Blase

21. Chantal van Spijker - Lola

22. Dominique Krale - Bonny

23. Suze Akse - Lola

 

pauze 11.50 uur

starttijd 12.00 uur

 

F2

24. Elena Fridrichs - Manou

25. Jacco Visscher - Kimberly

26. Femke Douwsma - Bonny

27. Elma Gunnink - Manou

 

A5

28. Kimberly Witpaard - Jumper

29. Alyssa Witpaard - Lies McPhee

 

F1

30. Anne Tinholt - Lola

31. Willemiek van Kesteren - Jumper

32. Robin Konterman - Sunny

 

 

 

Uitslagen:

F10/F8/F7

1. Annemieke Hekman - Otrona

 

F6/F5/F4

1. Floor Vreeswijk - Otrona - F5

2. Leonie Coster - Bronco - F4

3. Anne Pessink - Tinka - F5

 

F3

1. Bodine vd Sluis - Blase

2. Chantal van Spijker - Lola

3. Evelien Bloemhof - Joery

 

F2

1. Elena Fridrichs - Manou

 

A5/F1

1. Willemiek van Kesteren - Jumper

2. Robin Konterman - Sunny

 

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind je hier!

 

 

Doordat de fotograaf niet continu op alle plekken tegelijk kan zijn kan het zijn dat niet iedereen op de foto staat. Dit is geen opzet maar kan helaas niet anders.

 

Startlijst Konings Concours

 

Datum: 27 april 2015

Starttijd: 9.00 uur

 

 

F9

1. Laura Nijhof - Otrona

 

F11

2. Jaycee van de Maagdenberg - Lies McPhee

 

F5

3. Carolien Huls - Presto

 

F7

4. Petra Klaver - Otrona

 

F6

5. Maira Visscher - Liberty

6. Judith van Zoelen - Impuls

7. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

8. Melissa Bloemberg - Don Vito

9. Julia Brinkman - Lilly

10. Maaike Reuvenkamp - Otrona

11. Lars Kwakkel - Blasé

 

pauze om +- 10.15u

starttijd +- 10.30u

 

F5

12. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

13. Anne Pessink - Tinka

14. Jorden Hoff - Blasé

15. Miranda Kroeze - Belle

16. Leona Noordman - Saphira

17. Danielle Lammertsen - Blasé

18. Chantal ten Brinke - Liberty

19. Floor Vreeswijk - Betty

20. Kayra Buitenhuis - Lola

 

pauze +- 11.30u

starttijd +- 11.45u

 

F4

21. Danila Hoff - Betty

22. Nathalie Prins - Lies McPhee

23. Aron Hoff - Lola

24. Leonie Coster - Bronco

 

F3

25. Naomi Mussche - Betty

26. Suze Akse - Jumper

27. Chantal van Spijker - Lola

28. Dominique Krale - Jumper

29. Vera Hofstede - Joery

30. Kimberly Witpaard - Jumper

31. Bodine van der Sluis - Liberty

32. Lotte Brinkman - Lilly

33. Marieke Marsman - Manou

34. Alyssa Witpaard - Kimberly

 

 

pauze +- 13.15 u

starttijd 13.30u

 

A4

35. Laura Schuth - Presto

 

F2/F1

36. Elena Fridrichs - Manou

37. Jacco Visscher - Kimberly

38. Silvie Batterink - Bonny (F2)

39. Elma Gunnink - Manou

40. Martine Bisschop - Sunny

41. Irsa Gunnink - Bonny (F2)

 

Reservelijst:

Nancy Boom

Rachel Witte

Danielle Holterman

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag:

Gecombineerd F11, F9, F7 en F6

1: Judith van Zoelen - Impuls (F6)

2: Melissa Bloemberg - Don Vito (F6)

3: Julia Brinkman - Lilly (F6)

 

F5

1: Anne Pessink - Tinka

2: Kayra Buitenhuis - Lola

 

F4

1: Danila Hoff - Betty B.

 

F3

1: Lotte Brinkman - Lilly

2: Suze Akse - Jumper

3: Dominique Krale - Jumper

 

Gecombineerd a4, F2, F1

1: Elena Fridrichs - Manou

2: Jacco Visscher - Kimberly

 

Startlijst Voorjaars Concours

 

Datum: 28 Februari 2015

Starttijd: 9.00 uur

 

Versie B word verreden

 

F11

1. Jaycee vd Maagdenberg - Lies

 

F9

2. Laura Nijhof - Otrona

 

F8

3. Anne van Alphen - Villeneuve

 

F6

4. Maira Visscher - Pino

5. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

6. Lars Kwakkel - Blasé

7. Maaike Reuvekamp - Pino

8. Petra Klaver - Otrona

9. Melissa Bloemberg - Don Vito

 

pauze +/- 10.00 uur

starttijd +/-10.15 uur

 

F5

10. Chantal ten Brinke - Liberty

11. Carolien Huls - Presto

12. Anne Pessink - Tinka

13. Julia Brinkman - Lilly

14. Leona Noordman - Saphira

15. Kayra Buitenhuis - Lola

 

F4

16. Lieke Kruise - Bonny

17. Nathalie Prins - Don Vito

 

pauze +/- 11.15 uur

starttijd +/- 11.30 uur

 

F3

18. Chantal van Spijker - Lola

19. Danielle Holterman - Jolien

20. Luna Compagner - Magic

21. Leonie Coster - Jumper

22. Marieke Marsman - Bonny

23. Nancy Boom - Jumper

24. Lotte Brinkman - Lilly

25. Kimberly Witpaard - Jumper

 

pauze +/- 12.30 uur

starttijd +/- 12.45 uur

 

A4

26. Laura Schuth - Presto

 

F2

27. Finette Bloemberg - Jumper

28. Evelien Bloemhof - Joery

29. Rachel Witte - Lola

30. Vera Hofstede - Joery

31. Bodine van der Sluis - Blase

32. Alyssa Witpaard - Kim

33. Naomi Mussche - Blasé

34. Dominique Krale - Magic

 

F1

35. Silvie Batterink - Bonny

Uitslag

 

Gecombineerde F proeven (F11, F9 F8 & F6)

1: Maira Visscher - Pino

2: Petra Klaver - Otrona

 

F5 & F4

1: Nathalie Prins - Don Vito

2: Julia Brinkman - Lilly

 

F3

1: Leonie Coster - Bronco

2: Marieke Marsman - Bonny

 

A1 F2 & F1

1: Bodine vd Sluis - Blase

2: Rachel Witte - Lola

3: Naomi Mussche - Blase

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind je hier!

 

Doordat de fotograaf niet continu op alle plekken tegelijk kan zijn kan het zijn dat niet iedereen op de foto staat. Dit is geen opzet maar kan helaas niet anders.

 

Startlijst Winter Concours 2015

 

Zaterdag 31 januari 2015

Starttijd: 9.00 uur

 

Versie A wordt verreden

 

F9

1. Laura Nijhof - Otrona

 

F5

2. Judith van Zoelen - Impuls

 

F7

3. Anne van Alphen - Villeneuve

 

F6

4. Petra Klaver - Otrona

5. Maira Visscher - Pino

6. Melissa Bloemberg - Don Vito

7. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

 

F5

8. Danielle Lammertsen - Blase

9. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

10. Floor Vreeswijk - Otrona

11. Lars Kwakkel - Blasé

12. Kayra Buitenhuis - Lola

13. Anne Pessink - Tinka

14. Julia Brinkman - Lilly

15. Leona Noordman - Saphira

 

Pauze om +- 11.00u

Starttijd 11.15

 

A4

16. Laura Schuth - Presto

 

F4

17. Chantal ten Brinke - Liberty

18. Lieke Kruise - Bonny

19. Nathalie Prins - Don Vito

 

F3

20. Lotte Brinkman - Lilly

21. Marieke Marsman - Jumper

22. Danielle Holterman - Jolien

23. Leonie Coster - Jumper

 

pauze +- 12.15u

starttijd 12.30u

 

F2

24. Luna Compagner - Magic

25. Suze Akse - Jumper

26. Amy Pullen - Magic

 

 

 

 

27. Kimberly Witpaard - Jumper

28. Emily van Pijkeren - Magic

29. Alyssa Witpaard - Kim

30. Carolien Vonder - Don Vito

31. Chantal van Spijker - Lola

 

F1

32. Dominique Krale - Magic

33. Bodien van der Sluis - Blasé

34. Rachel Witte - Lola

35. Naomi Mussche - Blase

36. Finette Bloemberg - Bonny

37. Vera Hofstede - Joery

38. Kitti ten Klooster - Lies McPhee

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag

 

F9, F7, F6

1: Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

2: Maira Visscher - Pino

 

F5

1: Lisanne Vreeswijk - Don Vito

2: Floor Vreeswijk - Otrona

 

A4, F4, F3

1: Danielle Holterman - Jolien

2: Leonie Coster - Jumper

 

F2

1: Luna Compagner - Magic

2: Caroline Vonder - Don Vito

 

F1

1: Rachel Witte - Lola

2: Dominique Krale - Magic

 

 

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind je hier.

 

Startlijst Herfst Concours voor alle ruiters

Datum: zaterdag 18 oktober

Starttijd: 9.30 uur

De B Versie word gereden.

F10

1. Jaycee v/d Maagdenberg - Pino

F8

2. Laura Nijhof - Otrona

F6

3. Melissa Bloemberg - Don Vito

4. Petra Klaver - Otrona

F5

5. Danielle Lammertsen - Blasé

6. Judith van Zoelen - Impuls

7. Maira Visser - Betty

8. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

9. Julia Brinkman - Lilly

10. Leona Noordman - Zaviera

11. Shannon Wiersma - Liberty

 

F4

12. Jacolien Heuvelman - Otrona

13. Chantal ten Brinke - Don Vito

14. Floor Vreeswijk - Liberty

15. kayra Buitenhuis - Lola / Bonny

16. Nathalie Prins - Don Vito

17. Anne Pessink - Tinka

18. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

Pauze om +/- 11.45u

Starttijd +/- 12.00u

F3

19. Gerjanne Bisschop - Kimberly

20. Rosa Brockotter - Rebel

21. Lieke Kruise - Bonny

22. Nancy Boom - Jumper

23. Marieke Marsman - Bonny

24. Danielle Holterman - Jumper

25. Leonie Coster - Joery

 

 

F2

26. Amy Pullen - Bonny

27. Lotte Brinkman - Lilly/Sunny

28. Kimberley Witpaard - Sunny

F1

29. Evelien Bloemhof - Youri

30. Chantal van Spijker - Sunny

31. Emily van Pijkeren - Jumper

32. Alyssa Witpaard - Kim

33. Irsa Gunnink - Jumper

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag:

 

F10 - F8 - F6

1. Melissa Bloemberg - Don Vito

F5

1. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

2. Judith van Zoelen - Impuls

F4

1. Lisanne Vreeswijk - Don Vito

2. Anne Pessink - Tinka

F3

1. Leoni Coster - Joery

2. Marieke Marsman - Bonny

F2

1. Lotte Brinkman - Lilly

F1

1. Evelien Bloemhof - Joery

 

 

 

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind u hier

 

Startlijst Koningsconcours voor de jeugd

Datum: zaterdag 26 april 2014

Starttijd: 9.30 uur

De A versie word gereden

F6

1. Jacqueline Seine - Tinka

F10

2. Jaycee vd Maagdenberg - Otrona

F5

3. Shannon Wiersma - Liberty

4. Judith van Zoelen - Impuls

5. Leona Noordman - Jumper

6. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

7. Lars Kwakkel - Don Vito

8. Miranda Kroeze - Belle

F4

9. Floor Vreeswijk - Otrona

10. Lisanne Vreeswijk - Vileneuve

11. Chantal ten Brinke - Don Vito

12. Julia Brinkman - Lilly

13. Anne Pessink - Tinka

14. Kayra Buitenhuis - Bonny

Pauze +/- 11.30 uur

Starttijd +/- 11.45 uur

 

F3

15. Nathalie Prins - Don Vito

16. Leonie Coster - Joery

17. Lieke Kruise - Bonny

18. Elaisa Kleinlugtenbeld - Joery

19. Nancy Boom - Bonny

F2

20. Danielle Holterman - Joery

21. Lotte Brinkeman - Lilly

F1

22. Kimberley Witpaard - Jody

23. Amy Pullen - Sunny

Uitslag

F10 - F6 - F5 gecombineerd

1. Rachel Pereira de Azevedo - Otrona

2. Judith van Zoelen - Impuls

F4

1. Floor Vreeswijk - Otrona

2. Anne Pessink - Tinka

F3

1. Leonie Coster - Joery

2. Nathalie Prins - Don Vito

F2

1. Danielle Holterman - Joery

F1

1. Kimberley Witpaard - Jody

 

 

 

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind u hier

Uitslag

F3

1. Celeste Hoff - Otrona

F2

1. Marleen Meulenbelt - Impuls

F4

1. Jorden Hoff - Don Vito

F5 F6

1. Annemiek Hekman - Otrona

Gecombineerde F proeven

1. Jaycee vd Maagdenberg - Otrona

 

 

 

 

De foto's gemaakt door Jorden Hoff vind je hier

 

 

De foto's gemaakt door Jos Vergeer vind je hier.

 

Startlijst Goede Vrijdag Concours 18 +

Datum: vrijdag 18 april

Starttijd: 17:30 u

De A Versie word gereden

F3

1. Rosa Brockotter - Rebel

2. Aron Hoff - Otrona

3. Mireille Grooters - Avanti

4. Celeste Hoff - Otrona

F2

5. Marleen Meulenbelt - Impuls

6. Erna Onderdijk - Bonny

F4

7. Danila Hoff - Betty

8. Jorden Hoff - Don Vito

9. Judith van Zoelen - Impuls

F5

10. Carolien Huls - Presto

 

F6

11. Annemieke Hekman - Otrona

12. Petra Klaver - Villeneuve

13. Peter de Vries - Miss D-Day

F10

14. Jaycee vd Maagdenberg - Otrona

F8

15. Michelle Ory - Teun

F7

16. Anne van Alphen - Villeneuve

F5

17. Miranda Kroeze - Belle

 

 

 

Startlijst Voorjaarsconcours voor de jeugd

Datum 1 maart 2013

Starttijd 9.30 uur

De B Versie word gereden

F9

1. Jaycee vd Maagedenberg - Otrona

F6

2. Marlinde Kleinganseij - Blase

F5

3. Lars Kwakkel - Bonny

4. Maira Visscher - Betty

5. Maaike Reuvekamp - Villeneuve

F4

6. Danielle Lammertsen - Blasé

7. Kaira Buitenhuis - Bonny

8. Anne Pessink - Tinka

9. Jacolien Heuvelman - Betty

10. Julia Brinkman - Lilly

11. Judith van Zoelen - Impuls

12. Leona Noordman - Jumper

 

pauze +- 11:00 uur

starttijd 11:15 uur

F3

13. Nancy Boom - Sunny

14. Nathalie Prins - Don Vito

15. Marieke Marsman - Sunny

16. Lieke Kruise - Bonny

17. Chantal ten Brinke - Presto

F2

18. Leonie Coster - Joery

19. Femke Douwsma - Jody

20. Elaisa Kleinlugtenbeld - Joery

21. Danielle Holterman - Jody

F1

22. Lotte Brinkman - lilly

23. Amy Pullen - Jody

Uitslag

F9 - F6 - F5

1. Lars Kwakkel - Bonny

2. Jaycee vd Maagedenberg - Otrona

F4

1. Julia Brinkman - Lilly

2. Danielle Lammertsen - Blase

F3

1. Nathalie Prins - Don Vito

2. Chantal ten Brinke - Presto

F2 - F1

1. Lotte Brinkman - Lilly

2. Leonie Coster - Joery

 

 

 

 

 

De foto's die gemaakt zijn vind u hier.

Doordat de fotograaf niet continu op alle plekken tegelijk kan zijn kan het zijn dat niet iedereen op de foto staat. Dit is geen opzet maar kan helaas niet anders.